بجنورد-جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۳ کلاهبردار حرفه‌ای با ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.

به گزارش انتهاج،  سرهنگ حسین بدری جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی گفت: در پی اعلام چندین فقره شکایت مبنی بر اینکه افرادی با ترفندهای مختلف از شهروندان کلاهبرداری کرده‌اند، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل وکلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان با ترفندهای مختلف اقدام به کلاهبرداری می‌کردند، تصریح کرد: ماموران با انجام یکسری اقدامات پلیسی و بررسی اظهارات شاکیان پرونده، موفق به شناسایی محل اختفای کلاهبرداران شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: در چند عملیات غافلگیرانه و پی در پی ۳ متهم دستگیر، که در بازجویی از آنها به ۳ مورد کلاهبرداری به ارزش ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتراف کردند.

سرهنگ حسین بدری در پایان با اشاره به اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، یاد آور شد: پلیس با هنجارشکنان و مجرمان به شدت برخورد می کند و تمام دغدغه پلیس آرامش و آسایش شهروندان در جامعه است.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان