به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی شنبه شب در پیامی ضمن تبریک ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی اظهارداشت : در روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی افراد بسیاری با توطئه و دسیسه چینی سعی در براندازی ارتش این بازوی توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی داشتند .
وی خاطرنشان کرد : اما امام راحل با تیزبینی و آینده نگری دستور رژه نیروهای مسلح را در ۲۹ فروردین ماه با هدف به نمایش گذاشتن قدرت، صلابت و توان دفاعی کشور صادر و بر پالایش ارتش جمهوری اسلامی برای مقابله با دشمنان کوردل انقلای تاکید کردند.
نماینده عالی دولت در استان خراسان شمالی تصریح کرد : پیوستن برادران ارتشی به مردم در روزهای مبارزه با طاغوت و نقش موثر و پررنگ ارتش جمهوری اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس برای جنگ حق علیه باطل بر هیچ فردی پوشیده نیست و همگان می دانند ارتش دوشادوش سایر نیروهای مسلح برای دفاع از خاک این مرز و بوم از تمامی توان خود استفاده کردند و در عملیات های مختلف ثابت کردند فرزندان غیور و توانمند میهن عزیزمان ایران اسلامی هستند.
شجاعی یادآور شد : ارتش همواره در حفظ امنیت کشور و دفاع از مرزهای جغرافیایی و مکتبی کشورمان جانانه تلاش کردند و در این برهه زمانی که مواجه با ویروس منحوس کرونا شده ایم باز هم در کنار کادر درمان آماده و حاضر به جانفشانی برای این مرز و بوم هستند.
استاندار خراسان شمالی در این پیام ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدا بویژه شهدای ارتش ،فرارسیدن ۲۹ فروردین ماه روز ارتش را به محضر فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای(مدطله العالی) و تمامی نیروهای جان برکف ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان خراسان شمالی تبریک و تهنیت عرض نموده و اقتدار، عزت و سربلندی روز افزون را برای ایران اسلامی از درگاه خداوند متعال آرزومندم.