بجنورد – به گزارش انتهاج به نقل از تسنیم، محمد علی شجاعی شامگاه چهارشنبه در حاشیه نشست هماهنگی سفر رئیس‌ جمهور به استان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با رایزنی‌های انجام شده با شرکت‌ها و بانک‌ها، مبلغ ۱۵۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تامین مالی طرح‌ها در بخش‌های مختلف استان در جریان این سفر مورد تصویب قرار می‌گیرد.

رئیس‌جمهور برای سفری ۲ روزه به خراسان شمالی می‌آید+برنامه‌ها‌یکشنبه؛‌ سفر روحانی و هیئت دولت به خراسان شمالیطرح ایجاد منطقه آزاد تجاری خراسان شمالی در سفر رئیس‌ جمهور تصویب می‌شود

وی افزود: این مبلغ بیش از ۱۰ برابر بودجه سالانه تملک دارایی استان است و امیدواریم هزینه‌ها و اعتبارات سفر موجب رشد و توسعه بیش از پیش استان شود. با اجرای این مصوبات استان می‌تواند حرکت کرده و پذیرای بخش خصوصی باشد.

استاندار خراسان شمالی در تبیین و تشریح برنامه‌های این سفر نیز ادامه داد: سفر رئیس‌جمهور در روز یکشنبه ۲۳ تیرماه و حضور در ورزشگاه شهدای کارگر شیروان آغاز می‌شود.

شجاعی تصریح کرد: پس از دیدار مردمی، نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شده و سپس حجت‌الاسلام روحانی با حضور در بجنورد در جمع مدیران اداری و اعضای شورای توسعه استان می‌یابد.

استاندار خراسان شمالی گفت: هم‌چنین چندین طرح به صورت ویدئو کنفرانس و باحضور رئیس‌جمهور در شهرهای مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سفر رئیس‌جمهور با حضور در نشست خبری و تشریح مصوبات سفر در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران خراسان شمالی پایان می‌یابد.

 

بیشتر بخوانید:

دستگاه اجرایی بدون مصوبه در سفر رئیس جمهور نداشته باشیم