یزد– علیرضا حسنی رئیس اتاق اصناف مرکز استان یزد از حجت الاسلام دکتر ابراهیم رئیسی ریاست محترم جمهوری در پی انتخاب شایسته مدیرجهادی، انقلابی و توانمند آقای دکتر مهران فاطمی بعنوان استاندار یزد تشکر و پیامی منتشر کرد.

به گزارش انتهاج، در متن این پیام آمده است:

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر ابراهیم رییسی

رییس جمهور منتخب و مردمی

با سلام، احترام و عرض تسلیت به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا… الحسین و یاران وفادار ایشان، به استحضار می رساند انتخاب حضرتعالی که از جنس مردم و آشنا با مسائل آنان هستید، رسالت و غایت دولت مردمی شما را روشن کرد و آن بازگرداندن امید به ایران و ایرانیان است که این مهم جز با حضور و فعالیت جهادی و دلسوزانه شما محقق نخواهد شد.

در این مسیر نیاز به همکاران و همراهانی چون شما ،که حتی از روز تعطیل خود گذشته و دنبال حل مسائل مردم در اقصی نقاط کشور هستید ،پر واضح و مبرهن است و اینگونه افراد را تنها می توان در میان جوانان با انگیزه و جهادی یافت که در برهه های مختلف از زمان انقلاب تا کنون به ندای رهبر و با توجه به نیاز کشور پا به عرصه گذاشته و توانسته اند برگ های زرین متعددی را به کتاب انقلاب بیفزایند.

اکنون که با درایت و تدبیر حضرتعالی در انتخاب جوان تحصیل کرده، جهادی، متعهد و انقلابی، آقای دکتر مهران فاطمی، به عنوان استاندار یزد، بر خود لازم دانستیم تا مراتب قدردانی، تشکر و حمایت خود را از حضرتعالی و ایشان به صورت قاطع و صریح اعلام نماییم.

امید است با تدبیر ،سخت کوشی و تلاش شما و همکارانتان که از جنس این مردم و آشنا به همه مسائل آنها هستید، روز به روز شاهد اعتلا و سربلندی ایران اسلامی در پرتو عنایت باریتعالی و حضرت ولیعصر(عجل)، باشیم.