یزد– سردار عباسعلی بهدانی فرد فرمانده انتظامی یزد اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با اقدامات اطلاعاتی متوجه تردد باند واردکننده موادافیونی در محورهای مواصلاتی این استان شدند.

به گزارش انتهاج به نقل از  پایگاه خبری پلیس یزد، وی ضمن اشاره به اعزام تیم هایی از ماموران پلیس به محورهای ورودی استان یزد، ادامه داد: ماموران انتظامی با مشاهده خودروهای اشرار، دستور ایست صادر کردند که بعلت بی توجهی به ایست پلیس، پس از درگیری مسلحانه، ۸ نفر از اعضای این باند دستگیر شدند اما  ۳ نفر از آنها با مجروح کردن یکی از ماموران پلیس از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد افزود: با رصد گسترده اطلاعاتی، مشخص شد که اشرار مسلح به سمت استان کرمان متواری شده اند که به همین منظور ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با اخذ نیابت قضائی به آن استان اعزام شدند.

بهدانی فرد ضمن اشاره به همکاری ماموران پلیس استان کرمان افزود: ماموران در یک عملیات ضربتی۳ قاچاقچی فراری را در یک منزل مسکونی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه مقادیری مهمات کشف کردند.

رئیس پلیس استان یزد در خاتمه با بیان اینکه در این عملیات ۶ دستگاه خودرو سواری مربوط به اعضای این باند توقیف شد خاطرنشان کرد: مبارزه با سوداگران مرگ در دستور کار دائمی ناجا قرار دارد.