یزد– همزمان با هفته دفاع مقدس و طی مراسمی در محل نیروگاه سیکل ترکیبی یزد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، از کتاب «جریان آفتاب» بیان خاطرات ده نفر از ایثارگران نیروگاه یزد در دوران دفاع مقدس رونمایی شد.
به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق یزد،سید محمد حسن جمال الدینی، مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق یزد در این مراسم ضمن ارج نهادن به دلاوری ها و ایثارگری های رزمندگان در دوران دفاع مقدس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری از هشت سال دفاع مقدس به عنوان مظهر ایستادگی ، ایثار و مقاومت یاد کرد . ایشان همچنین به توصیه مقام معظم رهبری به جوانان کشور برای خواندن کتاب های شرح حال ایثارگران دفاع مقدس اشاره و بیان داشت : کتاب «جریان آفتاب» که امروز رونمایی می گردد بیان خاطرات ده نفر از ایثارگران شرکت مدیریت تولید برق یزد است که با همت بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس جمع آوری و تدوین شده است.
در این مراسم جناب سرهنگ زارع، رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس در یزد و حجه الاسلام قنبری مشاور مدیر عامل و امور فرهنگی و دینی شرکت مادر تخصصی برق حرارتی با سخنانی به بیان ارزش های هفته دفاع مقدس پرداختند.
بیان خاطرات جبهه و جنگ از زبان سرهنگ مشهدی بافان و اجرای گروه موسیقی شمیم یزد از دیگر برنامه های این مراسم بود .
در پایان با حضور مدیرعامل نیروگاه یزد از کتاب «جریان آفتاب» رونمایی و با اهداء لوح تقدیر و هدیه از ایثارگران و دست اندرکاران تهیه و تدوین این کتاب تجلیل و تقدیر شد.