مشکلات کشاورزان شیروان ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

مشکلات کشاورزان شیروانی
مشکلات کشاورزان شیروان

شیروان- انتهاج- نارضایتی کشاورزان شیروانی از اداره جهاد کشاورزی و مشکلات فعلی موجود باعث شده تا نگاهشان به آینده ی کشاورزی با یأس روبرو باشد.

خراسان شمالی | پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران
امام جمعه بجنورد: آزادسازی خرمشهر ابهت ابرقدرت‌ها را درهم شکست ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

امام جمعه بجنورد: آزادسازی خرمشهر ابهت ابرقدرت‌ها را درهم شکست

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: حماسه مردم خرمشهر با دستان خالی در مقابله با دشمنان برای همیشه ماندگار شد و این پیروزی، ابهت پوشالی ابرقدرت ها را در هم شکست.

استاندار خراسان شمالی خواهان تسریع در بازسازی مناطق زلزله زده شد ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

استاندار خراسان شمالی خواهان تسریع در بازسازی مناطق زلزله زده شد

بجنورد -ایرنا- استاندارخراسان شمالی در بازدید از مناطق زلزله واقع در جنوبغربی این استان خواهان سرعت بخشیدن به بازسازی و بهسازی مناطق زلزله زده شد.

۵۵ روستای شیروان دچار تنش آبی است ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

۵۵ روستای شیروان دچار تنش آبی است

بجنورد-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: اینک ۵۵ روستای شهرستان شیروان در سه بخش مرکزی، سرحد و قوشخانه دچار تنش آبی است که برای رفع این مشکل، آبرسانی سیار از طریق تانکر انجام می‌گیرد.

امسال ۱۲۰ کیلومتر راه روستایی خراسان شمالی آسفالت می‌شود ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

امسال ۱۲۰ کیلومتر راه روستایی خراسان شمالی آسفالت می‌شود

بجنورد-ایرنا- معاون فنی و راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: امسال عملیات خاک‌برداری ۱۳۷ کیلومتر راه در محورهای روستایی استان هدفگذاری شده است که از این میزان ۱۲۰ کیلومتر آسفالت خواهد شد.

زلزله هفته گذشته به یک هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی خراسان شمالی خسارت زد ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

زلزله هفته گذشته به یک هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی خراسان شمالی خسارت زد

بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: براساس آخرین ارزیابی های آمار واحدهای مسکونی خسارت دیده ناشی از زلزله ۵.۵ ریشتری هفته گذشته در شهرستان های جاجرم، گرمه و مانه و سملقان به یک هزار ۳۰۲ واحد رسید.

۱۵ زندانی جرایم غیرعمد اسفراین آزاد شدند ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

۱۵ زندانی جرایم غیرعمد اسفراین آزاد شدند

مهدی کرامتی روز یکشنبه در گفت و گو خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نیکوکاران اسفراینی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد کمک کردند.
وی افزود: علاوه بر مبلغ جمع آوری شده برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد با تلاش مددکاران اجتماعی مابقی بدهی توسط شکات بخشیده شد.
کرامتی با قدردانی از استقبال نیکوکاران از گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در شهرستان اظهار داشت: این میزان کمک آنها برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد در مقایسه با سال های گذشته از رشد خوبی برخوردار بود که صنایع شهرستان هم با وجود تنگناهای اقتصادی از جشن گلریزان استقبال خوبی کردند.
فرماندار اسفراین گفت: از ۱۸ زندانی جرایم غیر عمد در شهرستان ۱۵ نفر با کمک نیکوکاران در جشن گلریزان آزاد شدند و سه نفر دیگر نیز با بدهی حدود ۱۰ میلیارد ریال در انتظار کمک نیکوکاران هستند.
کرامتی افزود: اگر سه میلیارد از مبلغ فوق هم با مشارکت نیکوکاران فراهم شود با تخیف و رایزنی که با افراد انجام می شود می توان این سه زندانی غیر عمد شهرستان را نیز آزاد کرد.
وی گفت: جشن گلریزان آزادی جرایم غیر عمد اسفراین به دلیل ..

بالابر غیر استاندارد جان کارگر آشپزخانه ای  را در بجنورد گرفت ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

بالابر غیر استاندارد جان کارگر آشپزخانه ای را در بجنورد گرفت

بجنورد-ایرنا- مدیرعامل آتش نشانی بجنورد گفت: یک کارگر نوجوان در یکی از آشپزخانه های بجنورد با گرفتار شدن در بالابر غیر استاندارد جان خود را از دست داد.

توافق ۷۰۰ میلیارد تومانی خراسان شمالی با بسیج‌ برای محرومیت زدایی ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

توافق ۷۰۰ میلیارد تومانی خراسان شمالی با بسیج‌ برای محرومیت زدایی

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت : برای محرومیت زدایی استان تپوافق نامه ۷۰۰ میلیارد تومانی با بسیج سازندگی منعقد شد.

زلزله به ۷ مدرسه خراسان شمالی خسارت زد ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

زلزله به ۷ مدرسه خراسان شمالی خسارت زد

بجنورد-ایرنا- معاون مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: وقوع زلزله ۵.۵ و ۵.۴ ریشتری روز دوشنبه هفته گذشته به هفت مدرسه در روستاهای شهرستان های گرمه و جاجرم خسارت وارد کرده است.

انتقاد استاندار خراسان شمالی از روند ساخت پردیس سینمایی امید شیروان ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

انتقاد استاندار خراسان شمالی از روند ساخت پردیس سینمایی امید شیروان

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: شهرداری شیروان در اجرای تعهدات خود برای ساخت پردیس سینمایی امید این شهر کوتاهی کرده است و باید عملیات اجرایی این مکان فرهنگی تا ۶ ماه دیگر به پایان برسد.